Tűz volt egy beledi családi házban

Kék hírek, 2026.04.09

Tűz keletkezett egy lakóházban, a Győr-Moson-Sopron vármegyei Beled településen, a Rákóczi utcában.

A tűz az ingatlan fürdőszobájában keletkezett, ahol mintegy három négyzetméteren ruhák és berendezési tárgyak égtek. A kapuvári hivatásos és a répcelaki önkormányzati tűzoltók egy vízsugárral elfojtották a lángokat, átszellőztetik az épületet.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!