Tűz volt egy csepeli lakásban

Kék hírek, 2026.02.25

Tűz volt egy Budapest XXI.

, kerületében, egy negyedik emeleti lakásban az Ady Endre úton. Az ingatlanban több helység valamint a terasz is égett. A lángokat a fővárosi hivatásos tűzoltók oltották el. Az épületet kiürítették, amit harminc fő hagyott el.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!