Tűz volt egy ikerház pincéjében Szegeden

Kék hírek, 2026.06.26

Tűz volt egy ikerház pincéjében Szegeden, a Déryné utcában.

A helységben két köbméter fa égett. A ruzsai és hódmezővásárhelyi hivatásos tűzoltók áramtalanították mindkét ingatlant, majd eloltották a lángokat. A rajok ventilátor segítségével kiszellőztetik a füsttel telítődött pincét. A munkálatokat a Csongrád-Csanád vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítja.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!