Tűz volt egy ikerház pincéjében Szegeden, a Déryné utcában

Kék hírek, 2026.06.26

Tűz keletkezett egy ikerház pincéjében Szegeden, a Déryné utcában péntek délután.

Tűzeset a Déryné utcában A helységben két köbméter fa égett. A ruzsai és hódmezővásárhelyi hivatásos tűzoltók áramtalanították mindkét ingatlant, majd eloltották a lángokat. A tűzoltók ventilátor segítségével kiszellőztették a füsttel telítődött pincét. A munkálatokat a Csongrád-Csanád vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányította.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!