A helységben két köbméter fa égett. A ruzsai és hódmezővásárhelyi hivatásos tűzoltók áramtalanították mindkét ingatlant, majd eloltották a lángokat. A tűzoltók ventilátor segítségével kiszellőztették a füsttel telítődött pincét. A munkálatokat a Csongrád-Csanád vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányította.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!