Tűz keletkezett egy társasházban, Kazincbarcikán, a Szabadság téren.
Összehordott szemét égett a pincében. A város hivatásos tűzoltói eloltották a tüzet, majd megkezdték az utómunkálatokat. A tűz miatt tíz ember hagyta el az épületet, amelyet kiszellőztetnek a rajok.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!