Tűz volt egy kazincbarcikai társasház pincéjében

Kék hírek, 2026.04.01

Tűz keletkezett egy társasházban, Kazincbarcikán, a Szabadság téren.

Összehordott szemét égett a pincében. A város hivatásos tűzoltói eloltották a tüzet, majd megkezdték az utómunkálatokat. A tűz miatt tíz ember hagyta el az épületet, amelyet kiszellőztetnek a rajok.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!