Az épületben a tűzifa, az elektromos vezetékek, valamint a tetőszerkezet is égett. A keceli önkormányzati és az önkéntes tűzoltók egy vízsugárral fékezték meg a lángokat. A munkálatok közben megbontották a kazánház tetőszerkezetét, hőkamerával átvizsgálták a gerendázatot.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!