Tűz volt egy kiskunlacházai családi házban

Kék hírek, 2026.05.16

Egy százötven négyzetméteres családi házban ütött ki tűz Kiskunlacházán, a Szent Imre utcában.

A ráckevei önkormányzati tűzoltókat követően a szigetszentmiklósi hivatásos tűzoltók is a helyszínre, értek, két vízsugárral fékezték meg a lángokat. Az egységek az utómunkálatok közben átszellőztetik az épületet. A tűz nem érte el a tetőtér-beépítést.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!