A kisbéri hivatásos, a móri önkormányzati és a rédei önkéntes tűzoltók érkeztek a helyszínre, két vízsugárral előbb körülhatárolták, majd eloltották a lángokat. A munkálatok közben kihoztak az épületből egy gázpalackot, amelyet nem ért hőhatás. Az egységek jelenleg átszellőztetik az épületet.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!