Tűz volt egy lakóépületben Súron

Kék hírek, 2026.05.04

Mintegy negyven négyzetméteren volt tűz egy háromszáz négyzetméteres lakóépületben Súron, a Deák Ferenc utcában.

A kisbéri hivatásos, a móri önkormányzati és a rédei önkéntes tűzoltók érkeztek a helyszínre, két vízsugárral előbb körülhatárolták, majd eloltották a lángokat. A munkálatok közben kihoztak az épületből egy gázpalackot, amelyet nem ért hőhatás. Az egységek jelenleg átszellőztetik az épületet.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!