Tűz volt egy lakóház pincéjében Ófehértón

Kék hírek, 2026.04.08

Tűz volt egy lakóház pincéjében Ófehértón, a Vasút utcában.

A helységben autógumik, berendezési tárgyak, illetve tűzifa égett. A nyírbátori és a baktalórántházai hivatásos tűzoltók légzésvédelem mellett, két vízsugárral eloltották a lángokat.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!