Tűz volt egy szekszárdi társasházi lakás konyhájában

Kék hírek, 2026.06.28

A tűzhelyen keletkezett tűz egy társasház hetedik emeleti lakásának konyhájában Szekszárdon, a Csokonai utcában.

A helyiségben a berendezési tárgyak és a bútorok égtek. A szekszárdi hivatásos tűzoltók minden lakót kikísértek az épületből, a tüzet porral oltóval oltották el. A tűzzel érintett lakásban senki nem tartózkodott.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!