Tűzifa és rongyok égtek az egyik helyiségben, mintegy másfél négyzetméteren. A törökbálinti hivatásos tűzoltók egy embert kimentettek a kétszintes ingatlanból, és átadták őt a mentőknek. A helyszínre érkeztek az érdi hivatásos tűzoltók is. A rajok eloltották a tüzet, amely az épület felső részére nem terjedt át. A tűzoltók több gázpalackot is kihoztak az ingatlanból, egy pedig még a kiérkezésük előtt felrobbant.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!