Tűz volt egy üzemben Győrben

Kék hírek, 2026.05.17

Tűz keletkezett egy kovácsüzemben Győrben, a Martin utcában.

A Győr-Moson-Sopron vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett a győri, a pannonhalmi, a lébényi és a csornai hivatásos tűzoltók négy habsugárral elfojtották a lángokat. Az egységek az utómunkálatokat végzik.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!