Tűz volt Golopon

Kék hírek, 2025.12.31

Tűz keletkezett a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei Golopon, a József Attila utcában.

Egy tizenhat négyzetméter alapterületű építmény és a benne lévő tárgyak égtek. A szerencsi hivatásos tűzoltók egy vízsugárral elfojtották a lángokat.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!