Tűz volt Jászalsószentgyörgy és Jászkisér között

Kék hírek, 2026.06.26

Tarló és lábonálló gabona égett a Jászalsószentgyörgy és Jászkisér közötti területen.

A tűz körülbelül húsz hektárt érintett. A lángokat a szolnoki és jászberényi hivatásos, valamint a jászalsószentgyörgyi önkéntes tűzoltók oltották el. A munkálatokat a Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítja.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!