Tűz volt Mezőberényben

Kék hírek, 2026.03.23

Három hektáron égett a nádas Mezőberényben, a Vésztői úton.

A mezőberényi és a békéscsabai hivatásos tűzoltók egy vízsugárral és kéziszerszámokkal eloltották a lángokat. A munkálatokat egy békéscsabai vízszállító jármű is segítette. Jelenleg az utómunkálatokat végzik az egységek.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!