A tűz a főépület tetőszerkezetére is átterjedt. A szentendrei hivatásos és a pomázi önkormányzati tűzoltók hat vízsugárral oltották el a lángokat. A rajok egy gázpalackot is kihoztak az ingatlanból. A tűz oltását a Pest vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányította.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!