Tűzifa égett egy balatonkenesei házban

Kék hírek, 2026.01.04

Tűz keletkezett egy lakóházban, Balatonkenesén, a Margaréta utcában.

Az ott tárolt tűzifa égett a mintegy tíz négyzetméteres kazánházban. A balatonfűzfői és a siófoki hivatásos tűzoltók megakadályozták a tűz továbbterjedését, majd eloltották a lángokat.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!