Tűzifa fogott tüzet Nógrádszakálon

Kék hírek, 2026.03.16

Egy családi ház alatti pincében izzani kezdett az ott tárolt tűzifa Nógrádszakálon, a Palóc úton.

A lakók még a szécsényi hivatásos tűzoltók megérkezése előtt elkezdték az oltást, egyikükhöz mentőt is riasztottak. A raj vízsugárral eloltotta az izzó tüzelőt, eltávolította a kazánból az éghető anyagot, illetve visszahűtötte a berendezést.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!