A lakók még a szécsényi hivatásos tűzoltók megérkezése előtt elkezdték az oltást, egyikükhöz mentőt is riasztottak. A raj vízsugárral eloltotta az izzó tüzelőt, eltávolította a kazánból az éghető anyagot, illetve visszahűtötte a berendezést.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!