Tűzifa kapott lángra Kemenessömjénben

Kék hírek, 2026.03.16

A kandalló mellett felhalmozott tűzifa gyulladt meg Kemenessömjénben, egy Árpád utcai családi házban.

A celldömölki önkormányzati és a sárvári hivatásos egységek vonultak az esethez. A tűzoltók gyorsbeavatkozó sugárral eloltották a lángokat, eltávolították a tűzifát a kandalló mellől. Már az utómunkálatokat végzik, egyebek mellett átszellőztetik az épületet.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!