Összeütközött két személygépkocsi az M1-es autópályán, Győr felé, Biatorbágy térségében, a 18-as kilométerszelvénynél.
Az autókban összesen heten utaztak. A törökbálinti hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. Az érintett pályaszakaszon egy sávon halad a forgalom.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!