Utoléréses baleset az M1-en

Kék hírek, 2026.05.17

Összeütközött két személygépkocsi az M1-es autópályán, Győr felé, Biatorbágy térségében, a 18-as kilométerszelvénynél.

Az autókban összesen heten utaztak. A törökbálinti hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. Az érintett pályaszakaszon egy sávon halad a forgalom.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!