Kövecs Máté, a Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség helyettes sajtószóvivőjének tájékoztatása szerint a 2025 őszén, Tiszakécskén megrendezett NB II-es bajnoki labdarúgó-mérkőzés lefújását követően az egyik vendégszurkoló bement a játéktér és a szurkolók közötti területre, ahonnan a biztonsági őrök felszólítása ellenére sem távozott.
A férfi az egyik vele szemben intézkedő biztonsági őrt ellökte, a másikat pedig megütötte. Végül a biztonsági szolgálat emberei lefogták és kivezették a stadionból.
A járási ügyészség a büntetlen előéletű férfival szemben pénzbüntetés kiszabását indítványozta, valamint eltiltását a Magyar Labdarúgó Szövetség által megrendezett sportrendezvények látogatásától.
Bűnösségéről a Kecskeméti Járásbíróság dönt.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!