Vadat gázoltak el a 7-es főúton

Kék hírek, 2025.08.20

Két személyautó is elgázolt egy vadat a 7-es főút Zamárdi és Szántód közötti szakaszán, Szántód közelében.

A siófoki hivatásos tűzoltók és a Kőröshegy Polgárőr Önkéntes Tűzoltó Egyesület tagjai áramtalanították a járműveket, amelyek az úttesten vannak. A mentőket is riasztották a balesethez. Az érintett útszakaszon egy sávon halad a forgalom.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!