Villanyoszlopnak hajtott egy autó Jászberényben

Kék hírek, 2026.03.04

Villanyoszlopnak hajtott egy gépkocsi Jászberényben, a Bajnok utca és a Kőrösi Csoma Sándor utca sarkán.

Az ütközés erejétől kitört az oszlop egyik lába. A jászberényi hivatásos tűzoltók feszítővágó segítségével nyitották ki a jármű ajtaját, majd segítséget nyújtottak a mentőknek a vezető kiemelésében. Információk szerint mentőhelikopter is érkezik a helyszínre.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!