Az ütközés erejétől az oszlop a jármű elé dőlt. A kocsiban ketten utaztak, egyiküket a rétsági hivatásos tűzoltók feszítővágó segítségével szabadították ki. A balesethez a nógrádi önkéntes tűzoltók és a társhatóságok is kiérkeztek, teljes útlezárás mellett végzik a munkálatokat.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!