Villanyoszlopnak ütközött egy autó Nógrád és Berkenye között

Kék hírek, 2026.04.28

Beton villanyoszlopnak ütközött egy gépkocsi Nógrád és Berkenye között, a 12123-as út 4-es kilométerszelvényénél.

Az ütközés erejétől az oszlop a jármű elé dőlt. A kocsiban ketten utaztak, egyiküket a rétsági hivatásos tűzoltók feszítővágó segítségével szabadították ki. A balesethez a nógrádi önkéntes tűzoltók és a társhatóságok is kiérkeztek, teljes útlezárás mellett végzik a munkálatokat.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!