Vonat és egy személyautó ütközött Nyíregyházán (Frissítve)

Kék hírek, 2026.05.28

Vonat és egy személyautó ütközött össze Nyíregyházán, a Táncsics Mihály utcai átjárónál.

Vonatbaleset-Nyíregyháza A balesethez a város hivatásos tűzoltóit riasztották, akik áramtalanították a gépkocsit. A szerelvényen nyolcan utaztak.

Egy 59 éves nő figyelmetlenségből hajtott be, a fénysorompó nélküli vasúti átjáróba, ahol a gépkocsi elejével vonatnak ütközött - tájékoztatott a Szabolcs-Szatmár Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság. 

A balesetben senki sem sérült meg. 
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!