A balesethez a város hivatásos tűzoltóit riasztották, akik áramtalanították a gépkocsit. A szerelvényen nyolcan utaztak.
Egy 59 éves nő figyelmetlenségből hajtott be, a fénysorompó nélküli vasúti átjáróba, ahol a gépkocsi elejével vonatnak ütközött - tájékoztatott a Szabolcs-Szatmár Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
A balesetben senki sem sérült meg.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!