Vonat gázolt Pincehelyen

Kék hírek, 2026.03.21

Elgázolt egy embert a vonat Pincehelyen szombaton - közölte a katasztrófavédelem a honlapján.

A szerelvényen mintegy hatszáz ember utazott, a tamási önkormányzati tűzoltók segítettek az utasoknak biztonságosan átszállni a mentesítő járatra.

A Mávinform honlapja szerint a pécsi fővonalon Simontornya és Pincehely között pótlóbuszok szállítják az utasokat az esti órákban a baleseti helyszínelés miatt.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!