Rosta Miklós visszatér a Szeged kézilabdacsapatához

Pick Szeged, 2026.04.05

Rosta Miklós nyártól visszatér az OTP Bank-Pick Szeged kézilabdacsapatához - jelentette be a Magyar Kupában címvédő klub vasárnap.

Férfi kézilabda Eb - Interjú Rosta Miklóssal
A Dinamo Bucuresti magyar válogatott beállójával 2028. június 30-ig kötött szerződést az egyesület. A 27 esztendős játékos 2019 és 2023 között volt már a Szeged játékosa. Az együttes honlapja felidézte: kétszer nyert magyar bajnokságot a csapattal, legemlékezetesebb mozdulata pedig az volt, amikor 2022-ben, a bajnoki döntő visszavágóján 29–29-es állásnál két másodperccel a dudaszó előtt megszerezte a győzelmet és bajnoki aranyérmet jelentő gólt a Veszprém ellen.

Kiss Bence cégvezető örömét fejezte ki, hogy "újabb magyar játékos érkezik a csapatunkba", Rosta pedig úgy fogalmazott: "nekem Szeged lett az otthonom, itt érzem igazán jól magam".

(Webrádió)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!

Ezt olvasta már?

Kövess minket a Facebookon!