Baleset miatt lezárták a 22-es főutat, Szécsény közelében

Karambolozott két személyautó a 22-es főúton, Szécsény közelében, a 37-es és a 38-as kilométerszelvény között kedd délután.
2026.01.13 | 16:36 | Kék hírek | Baleset
Kövess minket a Facebookon!