A gépkocsikban összesen hét ember utazott. Közülük egyet a műszaki mentést végző szécsényi és balassagyarmati hivatásos tűzoltók a mentőkkel közösen emeltek ki a járműből, miután feszítővágóval eltávolították az ajtaját. Az egységek áramtalanították az autókat. A baleset helyszínénél teljes szélességében lezárták az érintett útszakaszt.
(BM OKF)
Címkék
Baleset
22-es főút
Szécsény
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!