Baleset miatt lezárták a 22-es főutat, Szécsény közelében

Kék hírek, 2026.01.13

Karambolozott két személyautó a 22-es főúton, Szécsény közelében, a 37-es és a 38-as kilométerszelvény között kedd délután.

A gépkocsikban összesen hét ember utazott. Közülük egyet a műszaki mentést végző szécsényi és balassagyarmati hivatásos tűzoltók a mentőkkel közösen emeltek ki a járműből, miután feszítővágóval eltávolították az ajtaját. Az egységek áramtalanították az autókat. A baleset helyszínénél teljes szélességében lezárták az érintett útszakaszt.
(BM OKF)

Címkék

Baleset 22-es főút Szécsény


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!