A rendőrök mentették meg a tatai vasútállomáson összeesett férfi életét

Belföldi hírek, 2025.07.15

A Készenléti Rendőrség vonatkísérő szolgálatát ellátó győri munkatársak vették észre, hogy a tatai állomás peronján egy férfi rosszul lett, majd eszméletét vesztette.

Police Az összeesett férfit az egyenruhások megszólították, de nem reagált, sőt a légzése is leállt.  

A rendőrök azonnal hozzáláttak a férfi újraélesztéséhez, közben pedig egy kalauz értesített a mentőket, akik néhány perc alatt a helyszínre értek és átvették a beteg ellátást.  

Az idős férfit végül stabil állapotban szállították a tatabányai Szent Borbála Kórházba.  

A férfi a rendőrök gyors és szakszerű ellátásának köszönheti az életét.  

(Webrádió)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!