Késésekre, kimaradó és rövidebb útvonalon közlekedő vonatokra is lehet számítani a szobi vasúti fővonalon

Belföldi hírek, 2025.02.06

A szobi fővonalon 15-30, esetenként 30-40 perccel hosszabb eljutási időre, kimaradó, illetve rövidebb útvonalon közlekedő járatokra is lehet számítani csütörtök reggel - közölte a Mávinform.

Azt írták, hogy a Vácról 7:16-kor a Nyugati pályaudvarra tartó vonat "engedély nélkül indult el, elhaladt egy számára továbbhaladást tiltó jelző mellett". A szerelvényt időben megállították, a vonat utasai nem kerültek veszélybe.

Közölték azt is, hogy a fennakadás végéig a vonatok Felsőgödön, Sződ-Sződligetnél és Vác-Alsóvárosnál mindkét irányba a második vágányon állnak meg.

Mentesítő pótlóbuszok is közlekednek a váci autóbuszállomás (Galcsek utca) és a gödi vasútállomás között, valamint Vácról egy expressz pótlóbusz is indul Budapestre.

Göd és Vác között a Volán párhuzamosan közlekedő 300-as járatain a közlekedési fennakadás végéig elfogadják a vasúti jegyeket is - áll a közleményben.

(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!