Az OKF tájékoztatása szerint két személyautó ütközött össze Szegeden, az Algyői úton péntek délelőtt 9 óra körül.
A balesethez a szegedi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik áramtalanították az egyik járművet. A helyszínre a mentők is kiérkeztek, a balesetnek sérültje is volt. A baleset következtében a helyszínen torlódás alakult ki.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!