A gázvezeték törés helyszínét a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett a szegedi hivatásos tűzoltók 100 méteres sugarú körben lezárták, mivel a 63 mm átmérőjű vezetékből 6 bar nyomással ömlött a gáz.
A tűzoltók áramtalanították a környező ipari létesítményeket és ezekben leállítottak minden munkafolyamatot. A gázszolgáltató a vezetéket már elzárta, így megkezdődhetett a helyreállítás.
Fotó: Illusztráció
(Webrádió)
Címkék
Gázvezeték
Szeged
Gázvezeték törés
Munkagép
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!