A feljelentés szerint egy férfi 2025. február 4-én délelőtt a Rókusi körúti Tescoban elvette egy helybéli nő pénztárcáját, amelyben a készpénz mellett az okmányai is benne voltak. Az esetről kamerafelvétel is készült.
A rendőrök kérik, hogy aki a képen látható férfit felismeri, tartózkodási helyével vagy a bűncselekmény elkövetésével kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen a Szegedi Rendőrkapitányságon (6721 Szeged, Moszkvai krt. 12-18). Telefonon a névtelenség megőrzése mellett bejelentés tehető a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság 06/62/562-400-as hívószámán, továbbá a 06-80/555-111-es Telefontanú zöldszámán, valamint a 112-es segélyhívó telefonszámon.
(Webrádió)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!