Árokba, a tetejére borult egy személyautó a Nógrád vármegyei Becskén, az Ady Endre úton.
Egy ember nem tudott kiszállni a járműből. Őt feszítővágóval szabadították ki, majd kiemelték a műszaki mentést végző berceli hivatásos tűzoltók. A helyszínen vannak a mentők is.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!