A tetejére borult egy autó Becskén

Kék hírek, 2025.08.03

Árokba, a tetejére borult egy személyautó a Nógrád vármegyei Becskén, az Ady Endre úton.

Egy ember nem tudott kiszállni a járműből. Őt feszítővágóval szabadították ki, majd kiemelték a műszaki mentést végző berceli hivatásos tűzoltók. A helyszínen vannak a mentők is.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!