A székesfehérvári hivatásos tűzoltók áramtalanították a járművet, amelynek két utasa saját erejéből ki tudott szállni. A csákvári önkéntes tűzoltók és a mentők is kiérkeztek a balesethez, amely miatt félpályán, váltakozva halad a forgalom az érintett útszakaszon.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!