Az oszlop részben el is tört és a vezetékekben is kár esett. A 4808-as út 3-4-es kilométere között történt balesethez a debreceni hivatásos tűzoltókat riasztották. A raj áramtalanította az autót. A kocsiban hárman utaztak, mentő érkezett hozzájuk.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!