Bajba jutott fürdőzőt mentettek Pusztavámnál

Kék hírek, 2025.07.20

Egy kötélről a vízbe ugrott egy ember Pusztavám külterületén, a Kék-tónál.

A helyszínen tartózkodók kiemelték a vízből, de a hét-nyolc méter magas partszakaszon már nem tudták felvinni. A bajbajutottat a móri önkormányzati tűzoltók alpintechnikával juttatták fel a mélyből és átadták a mentőszolgálat munkatársainak. A helyszínre mentőautó és mentőhelikopter is érkezett.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!