A helyszínen tartózkodók kiemelték a vízből, de a hét-nyolc méter magas partszakaszon már nem tudták felvinni. A bajbajutottat a móri önkormányzati tűzoltók alpintechnikával juttatták fel a mélyből és átadták a mentőszolgálat munkatársainak. A helyszínre mentőautó és mentőhelikopter is érkezett.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!