Baleset miatt lezárták a 76-os főutat Nádasdnál

Kék hírek, 2025.08.02

Letért az útról, majd árokba csapódott egy személyautó a 76-os főút 79-es kilométerszelvényénél, Nádasdnál szombat kora este.

A műszaki mentést a körmendi hivatásos tűzoltók végzik a helyszínen, akik áramtalanították a gépkocsit. A helyszínen dolgoznak a mentők, a főút érintett szakaszát teljes szélességében lezárták.  
(Webrádió)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!