A baleset a Kecskeméti úton, a Puskás Tivadar utcai kereszteződés közelében történt. A karambolhoz a nagykőrösi önkormányzati tűzoltókat riasztották, akik áramtalanították a gépkocsikat. A három autóban összesen hatan utaztak, az utasokhoz mentőt hívtak. Az érintett útszakaszt átmenetileg teljes szélességében lezárták.
(Webrádió)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!