Baleset miatt lezárták a Kecskeméti utat Nagykőrösön

Kék hírek, 2025.07.28

Három személyautó ütközött össze a 441-es út 17-es és 18-as kilométerszelvénye között hétfő délután 18 óra körül.

A baleset a Kecskeméti úton, a Puskás Tivadar utcai kereszteződés közelében történt. A karambolhoz a nagykőrösi önkormányzati tűzoltókat riasztották, akik áramtalanították a gépkocsikat. A három autóban összesen hatan utaztak, az utasokhoz mentőt hívtak. Az érintett útszakaszt átmenetileg teljes szélességében lezárták.  
(Webrádió)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!