Ég a tarló Felsőjánosfa közelében

Kék hírek, 2026.06.28

Mintegy három hektáron ég a tarló Felsőjánosfa és Hegyhátszentjakab között, előbbi településhez közelebb.

A területen több bálát is elért a tűz. A körmendi és a zalaegerszegi hivatásos, valamint az őriszentpéteri önkéntes tűzoltók három vízsugárral oltják a lángokat. Az esethez tartanak a lenti hivatásos tűzoltók, valamint a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!