Egymásnak ütközött két autó a 31-es főúton

Kék hírek, 2025.07.25

Frontálisan karambolozott két személyautó a 31-es főút Sülysáp és Mende közötti szakaszán, a 40. kilométer közelében.

A gépkocsikban egy-egy ember utazott, őket a mentők vizsgálják. A sülysápi önkéntes tűzoltók áramtalanították a járműveket. A nagykátai hivatásos tűzoltók is a helyszínre érkeztek, ahol teljes szélességében lezárták az érintett útszakaszt, így nagy a torlódás.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!