Egymásnak ütközött két autó Abonyban

Kék hírek, 2025.07.30

Karambolozott két személyautó Abonyban, a Szelei úton, a Szondi György utcánál.

Az egyik jármű az út szélén, a tetejére borult, a másik pedig az árokban van. Utóbbit áramtalanították a műszaki mentést végző szolnoki hivatásos tűzoltók. A mentők is megérkeztek a baleset helyszínére, ahol forgalomkorlátozásra lehet számítani.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!