Felborult egy személyautó a 84-es főút Újkér és Simaság közötti szakaszán, a 86-os kilométerszelvénynél.
A balesethez a csepregi önkormányzati tűzoltókat riasztották, akik áramtalanították a gépkocsit. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!