A négy utas a szigetszentmiklósi hivatásos és a délegyházai önkéntes tűzoltók kiérkezése előtt ki tudott szállni a járműből, amelyet az egységek áramtalanítanak. A társhatóságok is kiérkeztek a helyszínre, ahol félpályán halad a forgalom, a torlódás mindkét irányban jelentős.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!