Tetejével félig az árokba borult egy gépkocsi Tata és Kocs között, a 8136-os út 2-es kilométerszelvényénél.
A járműben ketten utaztak. A műszaki mentési munkálatokhoz a tatabányai hivatásos és a kocsi önkéntes tűzoltók érkeztek ki, az egységek mellett a társhatóságok is a balesetnél dolgoznak.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!