Három autó balesete az M5-ös autópályán, Lajosmizsénél
Kék hírek, 2024.07.13
Az OKF tájékoztatása szerint három személyautó ütközött össze az M5-ös autópálya 58-as kilométerszelvényénél, a Szeged felé tartó oldalon szombat délután
A műszaki mentést a lajosmizsei önkormányzati tűzoltók végzik, akik áramtalanították a személyautókat. A helyszínen dolgoznak a mentők is. A sztráda érintett szakaszán a leállósávon halad a forgalom.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!