Megközelítőleg száz négyzetméteren égett a hulladék egy szeméttelepen, Nagykanizsa külterületén, a 61-es főút 187-es kilométerszelvényének a közelében.
A tűzesethez a város hivatásos tűzoltóit riasztották. Az egységek egy vízsugárral megakadályozták a tűz továbbterjedését, majd eloltották a lángokat. A rajok jelenleg utómunkálatokat végeznek. A beavatkozást egy munkagép is segíti.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!