Azt írták: a nagyatádi rendőrök és a vármegyei bevetési egység tagjai július 15-én egy 37 éves helybéli férfit a lakóhelyén, egy 46 éves iharosi lakost tőle távozóban kaptak el, az akcióban tartott kutatás során 2 kilogramm marihuánát és kis mennyiségű kokaint találtak.
A nyomozók ezzel mintegy 6 ezer adag kábítószer forgalomba kerülését akadályozták meg - tették hozzá.
A somogyi rendőrség beszámolt arról is, hogy a drogon kívül több mint 150 ezer forintot, 500 eurót és egy több millió forintot érő személyautót is lefoglaltak.
A nyomozók mindkét férfit kábítószer-kereskedelemmel gyanúsítják, őrizetbe vételük mellett kezdeményezték a letartóztatásukat - jegyezték meg.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!