Baleset történt Dombóváron: a 61-es főút belterületi szakaszán, a Borsos Miklós utca közelében egymásba hajtott két személykocsi.
Az egyik járműben csak a sofőr utazott, a másikban ketten ültek. A város hivatásos tűzoltóit riasztották az esethez és a helyszínre vonultak a társszervek is.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!